05 listopada, 2014

Morsy i znicze

Cześć i czołem!

Drugiego listopada morsowaliśmy w bardzo sympatycznym gronie - były z nami morsy z Polskiego Towarzystwa Sportów Ekstremalnych! Zapowiedzieli, że będą zażywać chłodu (a wkrótce mrozu) regularnie - oby tak dalej :)

Dziękujemy bardzo gorąco Dyrekcji i Pracownikom Centrum Sportu i Rekreacji za udostępnienie nam sali w ich budynku - o wiele przyjemniejsze jest morsowanie, kiedy wiemy, że nasze rzeczy osobiste są bezpieczne i że możemy przebrać się w komfortowych warunkach po zakończonej kąpieli.

Dostaliśmy informację od Marty (sekretarza wspomnianych "Ekstremalnych") o organizowanym 6. grudnia XXVIII Ogólnopolskim Barbórkowym Wyścigu Kajakowym na Zalewie Rybnickim - na stronie Śląskiego Klubu Turystyki Kajakowej "Neptun" w Żorach dostępny jest plan wydarzenia wraz z regulaminem; dziękujemy Marto :)

Oprócz aktywnych morsów mieliśmy również grono sympatycznych morsów kibicujących (tak zwane morsy piaskowe ;) - dzięki nim mamy kilka zdjęć, którymi dzielimy się poniżej (podziękowania dla Agnieszki która robiła zdjęcia i Joli, która nam je udostępniła); dziewczyny, następnym razem widzimy Was z nami w wodzie :D

Kolejne zdrowotne ochładzanie w najbliższą niedzielę o 10:00 - zbiórka przy molo na Pogorii III - zapraszamy!
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz