01 maja, 2015

Dziękujemy za wspólne morsowanie!

Drogie morsy!

Fantastyczny morsowy sezon 2014/15 już za nami, maj nadszedł nagle i niespodziewanie - ale to nie znaczy, że spoczywamy na laurach: będziemy szykować się do nowego sezonu, obmyślać dla Was morsowe atrakcje i skupiać się na pracy organizacyjnej. No i trzymać kciuki, żeby następna zima była mroźna i śnieżna :)

Ogromnie dziękujemy wszystkim, którzy byli z nami - zarówno w wodzie, jak i na piasku. Razem morsowaliśmy dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy i dla Kacperka, nasi przedstawiciele podbijali zagraniczne wody (Norwegia) i zdobywali puchary (Przeciąganie smoka przez Wisłę w Krakowie), razem pokazaliśmy, że zimowe wody Pogorii nie muszą być "leżeć odłogiem" ;) Dziękujemy również przyjaciołom z innych morsowych klubów - tak za odwiedziny, jak i za gościnę.

Serdecznie dziękujemy również dąbrowskiemu Centrum Sportu i Rekreacji za użyczenie swojego lokalu i zaplecza, Wodnemu Ochotniczemu Pogotowiu Ratunkowemu za czuwanie nad nami podczas imprez, a także wolontariuszom z różnych organizacji, dąbrowskim radnym i przedstawicielom władz za pomoc w organizacji tychże (i wspólne morsowanie!).

Przetrwajcie lato, do zobaczenia w przeręblu!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz