09 października, 2015

Morsowanie i grillowanie. Morsy na mieście i w SMS.

Cześć,

Wczoraj blog zaliczył małe potknięcie i przez parę godzin był wyłączony z użytku, ale dzisiaj wszystko wydaje się działać po staremu - za chwilowy brak dostępu serdecznie przepraszamy.


Mamy ważną informację organizacyjną - po morsowaniu, w ramach integracji, zapraszamy na SPOTKANIE Z GRILLOWANIEM! Przynieście swój prowiant, napoje kupujemy na miejscu (proszę o przestrzeganie tej zasady i nie wnoszenie trunków kupionych poza lokalem). Miejsce udostępnia i stoliki rezerwuje pan Henryk Borowik - dziękujemy! Pub jest w tym miejscu.

Z innych ciekawostek: informacja o rozpoczęciu sezonu morsowego w Dąbrowie Górniczej pojawiła się na oficjalnej stronie miasta (tutaj można przeczytać tekst), a każdy z mieszkańców, który wyraził wcześniej chęć otrzymywania powiadomień SMS o działaniach i wydarzeniach w Dąbrowie został poinformowany właśnie tą drogą (w ramach INFO SMS; zachęcamy do rejestracji swojego numeru telefonu - będziecie otrzymywać informacje o wydarzeniach kulturalnych, utrudnieniach komunikacyjnych i innych istotnych sprawach dotyczących miasta i mieszkańców, przydatna sprawa).

Do zobaczenia w niedzielę!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz