08 stycznia, 2016

Pogoria Morsuje dla WOŚP! - AKTUALIZACJA


10. stycznia Pogoria Morsuje dla WOŚP!

Zapraszamy do morsowania z nami dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy :) Jeżeli nie lubisz zimnych kąpieli, to i tak przyjdź wesprzeć Orkiestrę razem z nami. Zbieramy się do rozgrzewki o 11:00 na plaży przy molo, po niej wskakujemy do przerębla, a później idziemy na grilla/ognisko (zapewniamy jedynie ogień i miejsce, jedzenie weź z domu). Bardzo zachęcamy tegorocznych "świeżaków" do pomocy w przygotowaniu morsowiska - SAMO SIĘ NIE ZROBI: jak sobie wyrąbiesz, tak pomorsujesz ;) Przyjdźcie co najmniej 15 minut wcześniej (z siekierami, jeśli je macie). Wszystkich zachęcamy do morsowania w przebraniach - w końcu mamy karnawał!

Przebieg akcji można śledzić przez kamerę Urzędu Miasta. Fundusze będą zbierane przez wolontariuszy WOŚP z odpowiednimi legitymacjami, wyłącznie do oznakowanych puszek. Pogoria Morsuje nie prowadzi zbiórek pieniężnych.

Za pomoc dziękujemy Centrum Sportu i Rekreacji/Centrum Sportów Letnich i Wodnych Pogoria, Urzędowi Miejskiemu w Dąbrowie Górniczej, Wodnemu Ochotniczemu Pogotowiu Ratunkowemu, Restauracji Livinio oraz wszystkim, którzy nam pomagają.

[AKTUALIZACJA 2016-01-08] Do akcji włączyła się również Inicjatywa Dąbrowska oraz Speleoklub Dąbrowa Górnicza -  i to właśnie ze Speleoklubem związana jest ekstremalna akcja, którą dla Was przygotowaliśmy: podobnie jak w zeszłym roku na prawdziwych śmiałków będzie czekało MORSOWANIE POD LODEM (z zabezpieczeniem w postaci liny i wykwalifikowanego asekuranta ze Speleoklubu)! Chętnych do spróbowania swoich sił prosimy o wydrukowanie i wypełnienie deklaracji odpowiedzialności. Uwaga: rezerwujemy sobie prawo do niedopuszczenia osoby do nurkowania w przypadku podejrzenia bycia danego uczestnika pod wpływem alkoholu lub innych substancji odurzających, niestosowania się do poleceń prowadzącego/asekuranta, jak również do zakończenia akcji w dowolnym momencie.

Uczestnicząc we wszystkich spotkaniach organizowanych przez Pogoria Morsuje przyjmujesz do wiadomości, że robisz to wyłącznie na własną odpowiedzialność i jesteś świadom ryzyka związanego z zimową kąpielą w jeziorze i/lub wystawieniem swojego organizmu na ekstremalne warunki pogodowe, termiczne i środowiskowe. Deklarujesz również, że przed, w trakcie i po morsowaniu będziesz przestrzegać poleceń osób prowadzących wydarzenie.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz