24 stycznia, 2016

Udane morsowanie

Drodzy Morsowi Przyjaciele,

Dzisiejsze morsowanie trzeba zaliczyć do wyjątkowo udanych - sprawnie poszło nam przygotowanie basenu, rozgrzewka i sama kąpiel, brawa dla NAS! Było śnieżnie, zimno i mokro, czyli tak, jak morsy lubią - nawet trochę "pocukrzyło" z chmur :) Miło było powitać w wodzie kolejną grupę "pierwszorazowców", jak również zobaczyć tych z Was, którzy dołączyli ostatnio i złapali bakcyla morsowego - brawo, tak trzymać!

Dzisiaj nie było z nami Gosi, "etatowej" foki piaskowej, która co niedziela robi dziesiątki zdjęć na których możemy się odnajdywać razem z przyjaciółmi, w zamian za to jest jeden film z przygotowania morsowiska, kąpieli i "końcówki" - zapraszamy do oglądania :)

Przy okazji morsowania staramy się również czasem w jakiś sposób pomóc tym, którzy tego potrzebują - w tym przypadku zwrócił się do nas jeden z naszych morsowych kolegów, Mariusz, dzięki któremu spora część z nas może cieszyć się fantastycznymi klubowymi naklejkami na samochodowe szyby. Dwie bliskie mu osoby - Aneta i Edyta - potrzebują wsparcia w walce z ciężką chorobą: nowotworem. Można to zrobić albo przekazując 1% podatku w corocznym rozliczeniu, albo wysyłając SMS:
- dla Anety Wojtas: SMS pod numer 75165 o treści POMOC 3108;
- dla Edyty Dziudzik: SMS po numer 75165 o treści POMOC 3117.

Koszt jednego takiego SMS to 6,15 zł brutto, z czego 5 zł trafia na subkonto dziewczyny, na rzecz której wysyłamy SMS.

Profile dziewczyn na FB:
Aneta Wojtas - https://www.facebook.com/aneta.wojtas.140
Edyta Dziudzik - https://www.facebook.com/events/265268356982886

Pokażmy, że mroźne serca morsów z Pogoria Morsuje są najgorętsze!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz