15 lutego, 2016

100 morsów na 100-lecie miasta

Pogoria Morsuje serdecznie zaprasza wszystkie morsy, ich rodziny i znajomych na morsowanie pod nazwą "100 morsów na 100-lecie Dąbrowy Górniczej"! Impreza odbędzie się w niedzielę 28. lutego, start o godzinie 11:00. Rozpoczniemy od wspólnej rozgrzewki, wskoczymy do wody i odśpiewamy uroczyście "1000 lat" :D Dla wszystkich będzie drobny poczęstunek, oprócz morsowania przygotujemy grill z ogniskiem, trochę ruchu na świeżym powietrzu i doborowe towarzystwo. Zachęcamy wszystkie morsy do wystąpienia na galowo (lub w dowolnym przebraniu). Pamiętajcie - przynieście ze sobą ulubionego (bezalkoholowego) szampana i coś do upieczenia nad ogniem! Jeżeli jesteś morsem i chcesz wziąć udział w zabawie wyślij wcześniej wiadomość (na adres: pogoriamorsuje@gmail.com, w tytule wpisz ZAPISY) podając swoje IMIĘ, NAZWISKO oraz MIASTO ZAMIESZKANIA - każdy uczestnik otrzyma mailem imienny certyfikat uczestnictwa! Jeśli chcesz możesz podać też rok urodzenia (dla celów statystyczno-ciekawskich). Czekamy na zgłoszenia do 26.II, chcemy przygotować listę obecności ;)

W związku z tym, że - jak wszem i wobec wiadomo - mroźne serca morsów są najgorętsze, staramy się pomagać tym, którym jest dużo ciężej: na nasze miejskojubileuszowe morsowanie zaprosiliśmy Komitet Społeczny dla Franka. Franek jest radosnym siedmiolatkiem z ciężkim upośledzeniem, wadą genetyczną, gładkomózgowiem, padaczką, niepełnosprawnością narządu wzroku i wieloma innymi problemami zdrowotnymi. Będziemy wdzięczni za każdy grosz wrzucony do puszki wolontariuszek i wolontariuszy - dla Franka :)

Spędźcie tę niedzielę z nami, z (lekko) szalonymi morsami!

Szczegóły i aktualności będą pojawiały się na stronie wydarzenia na Facebooku - zachęcamy do polubienia naszego profilu i śledzenia wpisów również tam :)

Naszymi partnerami w akcji są:
- Centrum Sportu i Rekreacji w Dąbrowie Górniczej
- Speleoklub Dąbrowa Górnicza
- Inicjatywa Dąbrowska
- Sparta Dąbrowa Górnicza

Zbiórka prowadzona przez Komitet Społeczny dla Franka jest oficjalnie zarejestrowana w MSWiA pod numerem 2016/213/KS (http://www.zbiorki.gov.pl/). Zachęcamy również do przeznaczenia 1% podatku na rzecz rehabilitacji chłopca.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz