03 listopada, 2016

Start sezonu 2016/17 - ważne informacje

Uwaga, uwaga!!!

W najbliższą niedzielę zaczynamy dąbrowski sezon morsowania 2016/17! O godzinie 10:00 do biegu dookoła Pogorii III zaprasza Was Kaja Dalewska, natomiast o 11:00 rozpoczynamy morsowanie od wspólnej rozgrzewki, a następnie wszyscy razem wchodzimy do wody :) Prośba do doświadczonych morsów: zaczekajcie z wskoczeniem do jeziora na koniec rozgrzewki - to inauguracja sezonu, zacznijmy go więc razem.

Dzięki Inicjatywie Dąbrowskiej będzie smaczny poczęstunek, natomiast po morsowaniu zapraszamy na grilla - zapewniamy miejsce i ogień, "wkładkę" prosimy przynieść własną :) Oprócz tego, jako że możliwe są opady deszczu (a może i śniegu!) przydatny może być worek foliowy na ubrania.

Do nowicjuszy: oprócz ubrania na zmianę, kąpielówek, ewentualnie czapki i rękawiczek nic więcej nie jest do morsowania potrzebne. Buty neoprenowe przydają się, gdy jest lód, ale sporo osób morsuje bez nich. Przyjdźcie kilka minut przed 11:00 żeby zadać pytania i posłuchać, jak morsowanie powinno wyglądać, żeby było korzystne dla zdrowia i bezpieczne. Gorąco zachęcamy również do zapoznania się z krótkim wprowadzeniem do morsowania.

WAŻNE: Z przyczyn logistycznych, począwszy od tej niedzieli, przebieralnia w budynku CSiR będzie dostępna WYŁĄCZNIE dla dzieci wraz z opiekunką/opiekunem. Wszystkie morsy mogą korzystać z przebieralni zewnętrznych, mieszczących się przy budynkach z prysznicami.

Podczas całej akcji będzie można wspomóc fundację zbierającą środki na leczenie Karoliny Dzienniak - dzięki dotychczasowym wpłatom udało się uzbierać potrzebne środki na ten etap leczenia, ale akcja trwa dalej - pomóżmy Kali wygrać z rakiem!


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz