25 stycznia, 2017

Już wkrótce - Charytatywny Bieg i Marsz NW dla Piotrka "DOBRO POWRACA"

UWAGA!

W związku z Charytatywnym Biegiem i Marszem NW dla Piotrka "DOBRO POWRACA" morsowa zbiórka jest PÓŹNIEJ: o godzinie 11:30, natomiast rozgrzewka i morsowanie planowane są na godzinę 12:00 - tak, żeby chętni do wzięcia udziału w biegu/marszu i w morsowaniu mieli na to szansę :)


W imieniu organizatorów Komitetu Społecznego "POMOC DLA PIOTRKA", Stowarzyszenia Pogoria Biega, Klubu Morsów Pogoria Morsuje oraz naszego partnera Centrum Sportu i Rekreacji w Dąbrowie Górniczej serdecznie zapraszamy wszystkich do wzięcia udziału w naszym wydarzeniu.


Kiedy i gdzie?

Zawody odbędą się 29 stycznia 2017 r. Start i meta znajdują się przy molo jeziora Pogoria III w Dąbrowie Górniczej (Centrum Sportów Letnich i Wodnych - Pogoria III, Malinowe Górki, 41-310 Dąbrowa Górnicza). Trasa biegu to pętla o długości 6 km, wokół jeziora Pogoria III.
Start o godzinie 11:00. Na mecie na każdego będą czekały pamiątkowe medale, dla najszybszych zostaną rozdane nagrody, a na koniec wśród wszystkich uczestników zostaną rozlosowane nagrody niespodzianki.


Zapisy, opłata, regulamin

Do udziału zapraszamy wszystkich chętnych, nie tylko tych biegających i maszerujących. Miejsce znajdzie się dla każdego, można przyjść na spacer lub po prostu spędzić z nami wolny czas.
Wszystkie informacje dotyczące Charytatywnego Biegu i marszu nordic walking dla Piotrka 'DOBRO POWRACA' znajdziecie w linkach poniżej, na stronie www oraz na Facebook’u.
OPŁATA STARTOWA WYNOSI 20 zł, W CAŁOŚCI PRZEKAZANA BĘDZIE NA KOMITET SPOŁECZNY "POMOC DLA PIOTRKA"
Regulaminhttps://elektronicznezapisy.pl/event/1253.html
Zapisyhttps://elektronicznezapisy.pl/event/1253/signup.html

PAMIĘTAJ! Dobro zawsze wraca ze zdwojoną siłą!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz