01 stycznia, 2017

Noworoczne morsowanie - w przebraniach

Przywitaliśmy nowy rok pięknym, gromkim i słyszanym pewnie w całym Zagłębiu Dąbrowskim okrzykiem "Pogoria! Pogoria! Pogoria!". Było zimno, lód już zaczął przybierać odpowiednią grubość i wreszcie zajęcie miała sekcja rębaczy :D Jedna z siekier odmówiła posłuszeństwa, ale reszta elegancko wyrąbała nam przerębel - serdeczne podziękowania dla dzisiejszych lodołamaczy!

Oprócz zimna i lodu były też kolorowe (a czasami mroczne albo "figlarne") przebrania - wszystkie były niesamowite, gratulujemy pomysłowości i inwencji : Przyłączyła się do nas dzisiaj grupa "Rower, lubię go!" z Olkusza i - co już niemalże staje się tradycją - kilkunastu "świeżaków" - ogromne BRAWA dla Was!

UWAGA: 6. stycznia (piątek) o 11:00 też morsujemy - święto 3 Króli. Załóżcie na głowy korony albo tiary, okazja zobowiązuje do iście królewskiego taplania się w wodzie ;) 8. stycznia widzimy się jak zawsze o 11:00, no i szykujcie się na 15. stycznia - będziemy morsować dla WOŚP!

Niestety, dzisiaj sprzęt foto sprawił trochę problemów - przepraszamy za jakość zdjęć, sporo z nich musieliśmy niestety odrzucić.

Posługę pełnili:
- Maciek (rozgrzewka)
- Goha (foto)
- Rębacze i Lodołamacze (przygotowanie morsowiska)
- Przemek (prowadzenie)

Galeria - kliknij
Galeria - kliknij foto

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz