26 lutego, 2017

Morsowanie dla Franciszka

Działo się!

Dzisiejsze morsowanie było wyjątkowe - morsowaliśmy dla Franciszka! Więcej o akcji przeczytacie w tym miejscu - zachęcamy do dalszego wspierania tego fantastycznego chłopaka i jego rodziny w walce z trudną codziennością. Były pyszne i jakże potrzebne morsom cudownie słodkokaloryczne ciacha własnego wypieku, był wóz z kawą od Coffee Street, byli wolontariusze, doping i fantastyczne towarzystwo :) Zebraliśmy dla Franka 1544,40 zł i 2 funty szterlingi! Dziękujemy!

Mimo porywistego wiatru i piaszczystej plaży (gdzie jest śnieg, gdzie jest śnieg?!?) stawiło się całkiem spore grono morsów niezłomnych, które kochają Pogorię, morsowanie i pomaganie - niezależnie od warunków :) Brawa dla Was! Również ogromne brawa dla lodołamaczy i ekipy od BHM (czyli Bezpieczeństwa i Higieny Morsowania) która zadbała o komfort i bezurazowe morsowanie. Witamy w naszym gronie również "świeżaków", którzy mieli swój debiut - szacun!

Klik - galeria
Udzielali się:
  • Monika i cała drużyna przyjaciół Franka wraz z niesamowitymi wolontariuszami,
  • lodołamacze i BHM-team: przygotowanie morsowiska,
  • Jacek: rozgrzewka i rzeźba z lodu (swojej damie wręczał lodowe serce "świeżak" Michał),
  • Ola, Andrzej i Przemek: fotostory,
  • Przemek: prowadzenie i wprowadzenie.
O chłopcu: Franciszek jest radosnym siedmiolatkiem z ciężkim upośledzeniem, wadą genetyczną, gładkomózgowiem, padaczką, niepełnosprawnością narządu wzroku i wieloma innymi problemami zdrowotnymi.

Jeśli chcesz pomóc w jego kosztownym leczeniu i rehabilitacji przekaż mu swój 1% bądź dowolną darowiznę za pośrednictwem fundacji na konto:
Regionalna Fundacja Pomocy Niewidomym dla Franciszka Pastuła
ING Bank Śląski S.A.: 28 1050 1243 1000 0022 6024 6216

KRS 0000018926

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz