11 grudnia, 2018

Sprawy bieżące, spotkanie informacyjne

Trochę się działo przez ostatnie tygodnie: zbieraliśmy słodycze i przybory szkolne dla dąbrowskich dzieciaków, datki rzeczowe i pieniężne dla zwierzaków ze schroniska, dostaliśmy w prezencie tafle lodu...

Walne zakończone sukcesem, witamy morsy które wstąpiły w poczet członków stowarzyszenia Pogoria Morsuje!

Jak pisałem wcześniej - aktualności i sprawy bieżące pojawiać się będą głównie na Facebooku, dublowanie wpisów i reformatowanie tekstu jest zbyt czasochłonne - zapraszam więc na nasz fanpage.

Ze spraw istotnych... Robimy drugie spotkanie, tym razem stricte informacyjne :)

Jeżeli myślisz o dołączeniu do stowarzyszenia Pogoria Morsuje i oprócz udziału w fantastycznych morsowaniach chcesz zaangażować się w nasze akcje, mieć wpływ na działania klubu i jeszcze bardziej zintegrować się z morsową rodziną - przeczytaj nasz statut, wypełnij deklarację (miejsce na rekomendacje możesz zostawić puste) i przyjdź na spotkanie w najbliższy poniedziałek 17.XII o 19:00 do Centrum Aktywności Obywatelskiej, ul. Sienkiewicza 6A (wejście od strony centrum przez bramę przy pizzerii Moskva).

Jeśli chcesz tylko posłuchać co do tej pory zrobiliśmy, jakie są nasze ogólne plany i dopiero wtedy podjąć decyzję - to również zapraszamy :)

Bardzo prosimy o wcześniejsze zapisanie się w formularzu (ułatwi nam to sprawy organizacyjne).

Linki:
Do zobaczenia!

Obraz może zawierać: na zewnątrz

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz