15 kwietnia, 2019

Spotkanie informacyjne dla chętnych do wstąpienia do Pogoria Morsuje

Spotkanie :D
  • data: 27.04 (sobota)
  • godzina: do ustalenia, patrz poniżej
  • długość spotkania: powinniśmy zmieścić się w 1,5h
  • adres: Centrum Aktywności Obywatelskiej, ul. Sienkiewicza 6A (od strony centrum wejście przez bramę obok pizzerii Moskva: mapa, gdzie jesteśmy )

Formularz / ankieta: kliknij tutaj

Wybór dokładnej godziny pozostawiamy Wam - w ankiecie są opcje do wyboru, chcemy dopasować się pod jak największą grupę. Drugie spotkanie (dla osób, którym powyższy termin nie pasuje) przewidujemy po wakacjach.

UWAGA: ŻEBY SPOTKANIE DOSZŁO DO SKUTKU CZEKAMY NA MINIMUM 20 CHĘTNYCH OSÓB (zainteresowanych wstąpieniem do stowarzyszenia) - w przeciwnym wypadku zrobimy je po wakacjach, dokładny termin do ustalenia.


Po wypełnieniu formularza otrzymasz zwrotny email z powiadomieniem. Skontaktujemy się z Tobą właśnie tą drogą z finalną informacją o godzinie spotkania. Jeśli nie otrzymasz potwierdzenia → sprawdź folder SPAM, ewentualnie napisz na adres pogoriamorsuje+zapisy@gmail.com

Twój adres nie zostanie wykorzystany do innych celów, niż potwierdzenie zapisania się i kontakt w sprawie spotkania. Nie pomyl się przy jego wpisywaniu - inaczej nie będziemy mogli się z tobą skontaktować...

Ankieta jest otwarta do wieczora 18.04 (czwartek).

Formularz / ankieta: kliknij tutaj.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz