10 lutego, 2021

Zlot - termin odwołany


 Drogie Morsy i Przyjaciele!

⚫ MUSIMY PRZESUNĄĆ ZLOT PLANOWANY NA 14.02

Czekaliśmy do ostatniej chwili, jakie regulacje zostaną przedstawione podczas piątkowego wystąpienia - niestety, otwarcie niektórych miejsc nie oznacza, że możemy przeprowadzić Zlot Morsów "Mielno na Pogorii".

Utrzymany został zakaz organizacji imprez masowych i wydarzeń z udziałem publiczności. To dla nas przepisy nie do przeskoczenia. W tej chwili w zgromadzeniach publicznych może uczestniczyć maksymalnie 5 osób, co uniemożliwia nam zorganizowanie Zlotu 14 lutego. Otrzymaliśmy również oficjalne pismo od służb sanitarnych potwierdzające nasze obawy.

W związku z tym zmuszeni jesteśmy ODWOŁAĆ planowany na 14.02 mini-zlot morsów "Mielno na Pogorii" i musimy ZACZEKAĆ, kiedy pojawi się pierwszy BEZPIECZNY termin.

⚫ WIĘC KIEDY?

Nie znamy jeszcze nowej daty Zlotu (bo i nie potrafimy przewidzieć, jak sytuacja od strony prawnej będzie wyglądała za tydzień lub dwa). Pozostajemy w kontakcie również z głównym organizatorem, czyli Biurem Międzynarodowych Zlotów w Mielnie. O nowym terminie poinformujemy Was jak tylko będzie to możliwe - śledźcie naszą stronę Facebookową.

⚫ TO CO TERAZ?

Morsujemy! Sezon trwa, dla wielu z Was coniedzielne morsowania o 11:00 lub w innych godzinach stały się tradycją (jak i dla nas) - a najważniejsze jest to, żeby być zdrowym i nie wyjść z wprawy 😉

Oczywiście nadal będziemy wodować świeżaków (najbliższe wprowadzenie o 10:45), dbać o morsowisko i pilnować, żebyśmy wszyscy morsowali w komfortowych warunkach. Razem damy radę!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz