11 marca, 2021

Młode Morsy - zapisy do stowarzyszenia

 Czołem Morsowicze!

W najbliższą niedzielę odpalamy zapisy dla naszych nieco młodszych morsujących :) Prosimy opiekunów o zapoznanie się ze statutem oraz wydrukowanie i wypełnienie deklaracji przystąpienia swojego podopiecznego morsa:

Składka w 1 roku (wpisowa) wynosi

  • 30 zł: dla podopiecznych obecnych klubowiczów,
  • 50 zł: dla morsów, których opiekun/rodzic nie jest członkiem klubu.

Składka w kolejnych latach - 30 złotych (wszystkie młode morsy).

Prosimy o przyjście opiekuna z młodym morsem NAJPÓŹNIEJ o 10:45. O godzinie 11:00 powiemy kilka słów odnośnie stowarzyszenia, a następnie przeprowadzimy Test Wody polegający na krótkim morsowaniu - bez ochraniaczy neoprenowych (dla chętnych: z pełnym zanurzeniem).

UWAGA: musimy dokonać zmian w Statucie przed formalnym przyjęciem osoby poniżej 18 roku życia do klubu, dlatego będzie miało ono miejsce dopiero po Walnym Zebraniu członków (czekamy na zniesienie obostrzeń dotyczących zgromadzeń; w przypadku przedłużających się ograniczeń zwołamy zebranie on-line). Stosowny zapis zostanie przedstawiony wszystkim opiekunom do akceptacji przed faktycznym przyjęciem podopiecznego w poczet członków stowarzyszenia.

Prosimy o nierobienie przelewów ani nie przynoszenie gotówki - wszystkie informacje "co i jak" prześlemy na podany adres email.

Morsy pełnoletnie, które z jakiejś przyczyny nie załapały się na poprzednie wezwania również mogą przystąpić do Testu Wody - wydrukujcie i wypełnijcie deklarację z linku powyżej (plik Deklaracja.pdf). Dla Was Test to 5 minut i obowiązkowe, pełne zanurzenie, oczywiście bez neoprenów.