Zapisy

MSZ: Morsowy Strój Zimowy

Info z 09.02.2018: 

Zapisy zostały zakończone, czekamy na ostateczną wycenę od producenta - po jej otrzymaniu wyślemy do zapisanych osób maile z informacją odnośnie nr konta i kwoty do zapłaty. Nie ma już możliwości dopisania się do listy.


MORS Masakrator


Termin: 20.01.2018 (sobota)

Nie musisz być morsem, żeby wystartować - nie obowiązuje strój morsa (aczkolwiek mógłbyś pokazać, że masz charakter). Nie musisz być biegaczem, żeby przebyć 4 km, co chwilę odpoczywać od biegu na przeszkodach (na 4 km - aż 20!). Jeśli jesteś morsem, to sekcje wyrąbane w przeręblu będą dla Ciebie rozkoszą. Jeśli startujesz w biegach przeszkodowych, to kontenery z lodem, zimna woda są dla Ciebie chlebkiem powszednim, bułeczką z masłem.

A jeśli zimno Cię jednak nieco zniechęca - nie bój nic. Zaraz za metą czeka na Ciebie ciepłe i przytulne wnętrze drewnianej Karczmy Orle Gniazdo U Białego, a w niej: gorąca herbata, posiłek regeneracyjny (to w pakiecie) i wszystko, co chcecie...

EMOCJE I SATYSFAKCJA GWARANTOWANA! WYOBRAŻASZ SOBIE, JAK CI BĘDĄ ZAZDROŚCIĆ CI, CO SIĘ NIE ODWAŻĄ...

Tu się można zapisać, wolnych miejsc zostało już niewiele...Sylwester dla aktywnych


Termin: 31.12.2017 (niedziela)

Dziękujemy, że byliście z nami - do zobaczenia za rok ;)


MIELNO: czyli XV Międzynarodowy Zlot Morsów w Mielnie


Termin: 9-11.02.2018 (piątek-niedziela)

Zgodnie z wcześniejszą informacją zapisy klubowe zostały zakończone 20. grudnia. Chętni do wzięcia udziału w zlocie proszeni są o zapisy indywidualne na stronie organizatora.