19 listopada, 2015

Morsowy Mundurek - zapisy na koszulki

[AKTUALIZACJA 2015-11-27:] Zapisy na koszulki zostały zakończone, zamówienie jest w realizacji. Jeżeli jednak chcesz zamówić koszulkę indywidualnie napisz do nas - można domówić dodatkowe sztuki, przy czym cena u producenta będzie zapewne nieco wyższa.

Drogie Morsy,

Pora najwyższa, żebyśmy na morsowaniach i poza nimi mogli się identyfikować z naszym klubem :) Jak najlepiej to zrobić (oprócz wspólnych kąpieli)? Oczywiście przez Morsowy Mundurek! Dlatego też zachęcamy do zapisywania się na listę chętnych do posiadania swojej koszulki :)


Koszulki są techniczne, tj. szybko schną, łatwo się czyszczą, łabędzie do nich nie przylegają i są w 100% przemakalne, więc można w nich morsować ;) Koszt to około 30 złotych (ostateczna cena będzie znana po zebraniu listy chętnych). Załączamy wzór oraz tabelę rozmiarów producenta. Proszę o przesyłanie swojego IMIENIA i NAZWISKA oraz ROZMIARU koszulki (patrz tabela) wraz z deklaracją MĘSKA/DAMSKA/DZIECIĘCA oraz zamawianą ilością na adres pogoriamorsuje@gmail.com. UWAGA! W temacie proszę wpisać KOSZULKA. Po zebraniu listy i potwierdzeniu ceny u producenta podamy numer konta do wpłat.

Technikalia:
Materiał: 100% ACTIVE-DRY° poliester, splot interlock
Masa: 140 g/m²
Krój: Body Fit
Rozmiary: S-M-L-XL damskie / S-M-L-XL-XXL męskie
Temperatura prania (maksymalna): 40°C


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz