07 grudnia, 2015

Ponad 100 morsów!

Drogie Morsy, chyba nie zmieścimy się w Pogorii :D Jest nas zapisanych już 109 morsów obojga płci i szerokiej rozpiętości wiekowej: Agatka, najmłodszy mors, ma 8 lat, a najwięcej zim widział Andrzej - 63! Rzecz jasna wszyscy jesteśmy młodzi duchem i mamy serca jednakowo gorące od mrozu. Wszystkim dziękujemy za nadesłane zgłoszenia - kto by się spodziewał, że tyle nas będzie :)

Patrząc na ogrom chętnych do współuczestnictwa w biciu rekordu Guinnessa w Dąbrowie Górniczej widać jasno, że przeprowadzone z wyprzedzeniem zapisy przez maila to był dobry pomysł - 13. grudnia będziemy mogli skupić się na morsowaniu, do minimum ograniczając "papierkologię" :) Niedługo opublikujemy imienną listę z przydziałem do grup, żeby ułatwić wszystkim morsom proces potwierdzania swojego uczestnictwa podpisem przy nazwisku, a stewardom i świadkom zliczanie radosnej grupy morsujących w Pogorii. Śledźcie stronę wydarzenia na FB i nasz blog na pogoriamorsuje.pl, żeby wiedzieć co w lodzie trzeszczy ;)

PS. Jeżeli kontakt z lodowatą wodą nie jest Ci obcy, pierwsze morsowania masz za sobą (zimny prysznic się nie liczy...), jesteś zdrowy i zapoznałeś sie z naszym elementarzem na http://pogoriamorsuje.blogspot.com/p/o-morsowaniu.html, to jeszcze możesz się zapisać - z terminem jest już ciasno, ale na upartego zrobimy trochę miejsca dla najbardziej zdeterminowanych. Pamiętaj - w wodzie siedzimy +/- 4 minuty (minimum 3), jeżeli to miałoby być Twoje pierwsze morsowanie, to zapraszamy PO BICIU REKORDU na morsowanie w stylu dowolnym, otwarte dla każdego.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz