13 grudnia, 2015

Rekord Guinnessa - daliśmy radę!

Daliśmy radę!

Naliczonych zostało 141 morsów, teraz należy czekać na sprawdzenie całej procedury przez Biuro Rekordów Guinnessa (ile to potrwa - nie wiem, ale na pewno musimy uzbroić się w cierpliwość na kilka tygodni). Dziękujemy, że stawiliście się tak liczną grupą, dziękujemy wszystkim firmom i organizacjom - a przede wszystkim morsom z naszego klubu Pogoria Morsuje - za tak świetnie przeprowadzoną próbę bicia rekordu. Dziękujemy stewardom i świadkom za niełatwe zadanie policzenia i sprawdzenia formalnego całości przebiegu naszego przedsięwzięcia. Trzymajmy kciuki, żeby teraz wszystko się udało i żebyśmy rekord - razem z resztą Polski - mieli pobity!

Do "fejsbukowiczów" mamy prośbę - swoje zdjęcia, których na pewno będzie masa - oznaczajcie #pogoriamorsuje #rekordguinnessa #pogoriarekord - będzie nam łatwiej się odnaleźć :)

Brawa dla morsów!

Kliknij w "mapkę" z morsem poniżej, żeby obejrzeć pierwszą, gorącą jeszcze galerię :) Dzięki Adamowi możemy też zobaczyć się na filmie, załapaliśmy się także do telewizji :)

Przy okazji ogromnie "dziękujemy" pani, która spacerowała przed morsami - nie była morsem i nie brała udziału w całym przedsięwzięciu! Mamy nadzieję, że jej zachowanie i ustawiczne wchodzenie w kadr nie wpłynie negatywnie na cały proces weryfikacji naszej akcji - mimo kategorycznych żądań opuszczenia przez nią terenu bicia rekordu nie dała się wyprosić. "Dziękujemy" raz jeszcze.

1 komentarz:

  1. Rekordy Guinnessa to świetny sposób na promocję. Jeśli szukasz innych inspiracji odnośnie ciekawych rekordów z Polski i świata, to gorąco zapraszamy Cię na naszą stronę :)

    OdpowiedzUsuń