07 lutego, 2016

Moczymy pompony ;-)

Hej Morsy!

Dzisiaj kolejne koszulki znalazły swoich właścicieli, a na morsowych głowach pojawiły się czapki :) Co prawda aura typowo wiosenna, ale jesteśmy hardkorami i nic nas nie powstrzyma przed morsowaniem, nawet dodatnia temperatura. Do naszego grona dołączyli kolejni amatorzy wychładzania się - brawo!

Pamiętajcie, że 11. lutego (czwartek) o 11:00 pomagamy przy akcji "Niebezpieczny lód - bezpieczne lodowiska" (https://www.facebook.com/events/162181470825261). Co prawda po lodzie na Pogorii śladu już (niestety) nie ma, ale zawsze może pojawić się znowu - dlatego warto zaznajomić dzieciaki z właściwym zachowaniem podczas zimowych miesięcy.

Niedługo poinformujemy Was o kolejnej akcji organizowanej przez Pogoria Morsuje - szykujcie się na ostatni weekend lutego, będzie się działo!

Tak więc... Zapraszamy w czwartek (koszulki i czapki obowiązkowe) i do zobaczenia w wodach Pogorii :D

Zapraszamy do galerii - kliknij zdjęcie ;)

UWAGA!!!

Zapisy na czapki i koszulki przyjmujemy do 15. lutego do godziny 22:00 (płatność musimy zrealizować z góry, jeśli nie przelejesz środków na konto tak, żeby zostały zaksięgowane do tej godziny, to nie będziemy mogli złożyć zamówienia w Twoim imieniu). Będzie to OSTATNIE w tym sezonie zamówienie klubowych ciuchów u producenta. Jeżeli chcesz zdobyć wdzianko z logiem Pogoria Morsuje przeczytaj uważnie te informacje i nie zwlekaj z zamówieniem - to OSTATNIE ZAPISY W TYM SEZONIE.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz