17 kwietnia, 2016

Koniec sezonu. Zawyj dla wilka!

Drogie Morsy!

Z przykrością ogłaszamy zakończenie sezonu morsowego 2015/2016. W tych pięknych okolicznościach przyrody, i tego... niepowtarzalnej, spotkaliśmy się ostatni raz; musimy uzbroić się w cierpliwość i przeczekać te kilka trudnych i gorących miesięcy, aż znowu zamoczymy się w zimnej wodzie i gołymi stopami stąpać będziemy po (oby nie cienkim) lodzie.

Co to był za sezon! Tyle się działo: WOŚP, Guinness, śmigus-dyngus, przebieranki i wiele innych atrakcji. Przybyło nam sporo nowych morsów - po prostu rodzina się rozrasta, co nas bardzo cieszy (zobaczymy teraz, kto zostanie na przyszły sezon, a kto wymięknie i roztopi się przez lato ;) ). Brawa dla nas wszystkich! To fantastyczne, że w każdą niedzielę byliśmy razem, choć wiemy, że niektórych kosztowało to wiele wysiłku :) Bez wspólnego zaangażowania nie udałoby się tak przejść przez tę zimę w takim stylu i z takim "przytupem".

Kliknij i zobacz zdjęcia
Dzisiaj, w związku z akcją "Zawyj dla wilka", odwiedziły nas prawdziwe gwiazdy wybiegów. Dwa wilczaki czechosłowackie - Emi oraz Czambor - dwa championy z cudownym usposobieniem. Najważniejsze, że były pokojowo nastawione do morsów, prawdziwe anioły w wilczej skórze, a przy okazji piękne i dostojne zwierzęta. Panie Grzegorzu, dziękujemy ogromnie za odwiedzenie nas i za możliwość dowiedzenia się czegoś więcej na temat Pańskich podopiecznych, a WWF Polska dziękujemy za ciekawe broszury i wilcze uszy :)

Po kąpieli, wyciu (razem w wilczakami!) i obowiązkowej sesji zdjęciowej mieliśmy okazję raz jeszcze poprzypalać nieco mięcha na ruszcie, wygrzać się w słońcu, porozmawiać i poprzebywać w swoim towarzystwie - tym razem już jako "tekstylni" ;) Dla tych, co nie mogą się doczekać spotkania w morsowym gronie - nie zasypiamy gruszek w popiele, mamy już parę pomysłów, jak latem wyciągnąć morsa na słońce... To był świetny sezon - dziękujemy!

- - -

W tym miejscu chcielibyśmy podziękować następującym organizacjom i osobom za przychylność i pomoc przy naszych - mniej lub bardziej zakręconych - akcjach, jak i za to, że po prostu byliście z nami tej zimy (kolejność przypadkowa): Centrum Sportu i Rekreacji w Dąbrowie Górniczej, Urząd Miasta Dąbrowa Górnicza, WOPR Dąbrowa Górnicza, pan Zbigniew Podraza - prezydent Dąbrowy Górniczej, Harcerski Klub Ratowniczy "Auxilium", Sparta Dąbrowa Górnicza, Sławkowska Grupa Biegowa "Samo się nie przebiegnie", "Morsy z Chechła Rodem", Toruńskie Morsy, "Arktyka" - morsy z Katowic, Inicjatywa Dąbrowska, "etatowa" fotoreporterka Goha i wszystkie nasze piaskowe foki i piaskowe morsy kibicujące nam i robiące zdjęcia oraz filmy, Nega 2, Nuleana, FOTOM, morsujący radni: Kamil, Grzegorz, Robert i Sławomir, Speleoklub Dąbrowa Górnicza, Catering LIVINIO, Cafemobil Mobilna Kawiarnia, Dębowy Puls Miasta, Dąbrowa Górnicza Dębowe Miasto, Dziennik Zachodni, Tv Zagłębie, Telpol INFO, Doradcy Prawni LEX DUO, policja, straż miejska i straż pożarna. Jeżeli kogoś pominęliśmy - przepraszamy, nie wynika to z naszej niewdzięczności, a jedynie z niezliczonego grona przyjaciół i sympatyków (dajcie nam znać, a się poprawimy!) :D

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz