Mielno na Pogorii

AKTUALIZACJA 10.02.2021

TERMIN ZLOTU ZOSTAŁ ODWOŁANY
OBOSTRZENIA ZOSTAŁY UTRZYMANE

-----------------------------------------------------------------------

XVIII MIĘDZYNARODOWY ZLOT
MORSÓW W MIELNIE... NA POGORII!

Ważne: udział w tym wydarzeniu jest wyłącznie dla doświadczonych morsów - w tym dniu nie robimy wprowadzenia do morsowania.

Myśleliście o wyjeździe do Mielna? Chcieliście zanurzyć się w falach Bałtyku i wspólnie z rozwrzeszczaną gromadą morsów wziąć udział w grupowej kąpieli? Teraz możecie doświadczyć tego bez ruszania się z Pogorii III - w niedzielę, 14. lutego 2021 (tak, w Walentynki)!

Obecna sytuacja wymusiła na organizatorach corocznego Międzynarodowego Zlotu Morsów w Mielnie ograniczenie imprezy do wspólnej kąpieli o godzinie 12:00, ale przy tym pozwoliła na organizowanie minizlotów pod wspólnym szyldem w całym kraju - w tym i u nas, w Dąbrowie Górniczej :)

UWAGA - decyduje kolejność zapisów, mamy limit miejsc. Udział w minizlocie na Pogorii jest DARMOWY. Chcemy też zaoferować Wam nieco więcej atrakcji niż: wspólna kąpiel przy odpowiednio energetycznej muzie, rozgrzewka, foto/video i wyśmienite towarzystwo - ale na teraz skupmy się na tym, co pewne - czyli na spotkaniu w niedzielę, 14. lutego 2021 roku i wspólnym morsowaniu o godzinie 12:00 (wejście będzie oczywiście odpowiednio wcześniej - o szczegółach będziemy informować na naszym Facebooku).

Jak się zapisać?

Musisz na stronie głównego organizatora utworzyć konto i z jego poziomu dodać siebie (oraz swoich morsujących członków rodziny i/lub klubu). Wymagane jest podanie imienia, nazwiska, roku urodzenia, nr PESEL - oraz zaznaczenia, że jako lokalizację wybierasz Dąbrowę Górniczą, Pogorię III, plażę główną. Jeśli reprezentujesz klub morsów czy drużynę sportową możesz wybrać taką opcję i podać nazwę. Pamiętaj, że samo utworzenie konta nie oznacza zapisania się - musisz jeszcze dodać siebie jako uczestnika! W razie pytań co do samego procesu rejestracji odsyłamy do organizatora głównego, tj. biura zlotu w Mielnie.

Niżej prezentujemy zrzuty ekranu, sama rejestracja dostępna jest na stronie organizatora głównego.

Do zobaczenia!

Utwórz konto

Podaj dane do stworzenia konta


Udział w minizlotach jest darmowy

Zaakceptuj zgody i regulaminy, możesz też podać nazwę klubu,
jeżeli będziesz dodawać jego członków i jesteś jego prrzedstawicielem

Zapisz PIN i przejdź do strony głównej zapisów

Przejdź do panelu uczestników...

... i dodaj najpierw siebie, potem ewentualnie dodatkowe osoby

WAŻNE: wybierz Dąbrowę Górniczą jako lokalizację

Sprawdź poprawność danych.
Brawo! Właśnie stałeś/stałaś się uczestnikiem
minizlotu na Pogorii III w Dąbrowie Górniczej!


Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza